Logo společnosti
ÚvodO firměReferenceKontakty
Venkovní žaluzieVenkovní roletyGarážová vrataMarkýzySítě proti hmyzuInterierové žaluzieInterierové roletyJaponské posuvné stěnyPlisséOstatní

Výklopná garážová vrata dřevěná

Co by mohlo být vhodnější než zdokonalit venkovský dům stejným provedením garážových vrat? Exkluzivní výklopná vrata Novoferm s výplní masivního dřeva chtějí zdůraznit právě tento moment: vrata, která ladí s Vašimi kabřincovými cihlami, dřevěnými okny a dřevěným štítem. Jejich jedinečná, přírodně vytvořená struktura prvotřídní řemeslné zpracování, jakož i pět různých variant modelů, podtrhnou charakter Vašeho domu a zajistí Vám každodenní propojení s přírodou. Novoferm Vám na tyto vrata poskytuje 5-ti letou  záruku.  

Přirozená struktura dřeva

Vrata Novoferm z dřevěného masivu se vyrábějí pouze z pečlivě vybíraného dřeva severského smrku, které pochází z kontrolovaných lesních porostů. Severský smrk je pro svoji světlou barvu a pro svůj převážně rovný průběh vláken  oblíben ve stavebnictví a pri výrobě nábytku. Typická točivost dřeva dělá z každých vrat unikát!

Krátký přehled:

výplň z masivu nordického smrku
tovární bezbarvý nátěr na ochranu proti škůdcům a proti tzv. modrání dřeva. Finální úprava vrat a jejich nátěr je záležitosti odběratele, přičemž je nutno dbát pokynů výrobce a sekce do 1 týdne od data dodávky vrat a nechat ošetřit u odborné firmy. 
tichý chod pomocí umělohmotných kladek a umělohmotných lišt v blokové zárubni
vysoká odolnost proti zkrutu díky souvisle svařených dutých rámových profilů s příčným vyztužením
snadná obsluha a nejvyšší možná bezpečnost díky stabilního třínasobného pružinového svazku

Důležitá poznámka:
Nátěr proveďte bezprostředně po dodání vrat vrat před montáží, který chrání vrata před působením povětrnostních vlivů, vlhkostí a UV zářením. 

 

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek
QR Code

Ukázka referencí

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Kde nás najdete

Mapa

Design & Programming Core Trade s.r.o. | Product by CoreWEB © 2012 | Všechna práva vyhrazena | HTML | CSS | SEO